Asha Sengar
Owner
2.6 km away
₹36.0 L
Avg. price: ₹2.57k/sq.ft
1400 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Agarwal Public School- 1.5 kmVishesh Jupiter Hospital- 0.1 kmGodwit Cafe- 0.1 kmTreasure Island Mall (TI Mall)- 0....+ More Updated
5d ago