Gajendra Singh
Owner
Hounslow Alpine Heights
RERA
₹50 L
Avg. price: ₹3.03k/sq.ft
1650 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
BIT GLOBAL SCHOOL- 0.1 kmMangalam Hospital- 6.7 kmHotel Bravura Gold Resort- 0.1 kmMetro Plaza Meerut- 0.1 km Updated
1w ago