Reset filters
Last Updated: Apr 1, 2026
Showing 1 - 1 of 1

RERA Certified Projects in Sector 89, Mohali

Sort by:
Relevance
TD
Tarun Dhingra
Locality Champion
1/22
New Booking
Horizon Belmond
RERA
₹3.1 Cr
Avg. price: ₹8.76k/sq.ft
3538 sq.ft
Builtup area
30th Jan, 2026
Possession status
Amenities:
Parking