Reset filters
Last Updated: Apr 18, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Resale properties in Murlichack, Patna

Sort by:
Relevance
SUDHA DEVI
Owner
1/15
Resale
Plutus The Westend
₹14.28 L
Avg. price: ₹1.19k/sq.ft
1200 sq.ft
Plot area
Nearby:
St. Karen's High School- 0.1 kmParas HMRI Patna- 0.1 kmDomino's Pizza- 0.1 kmR C Western Mall- 0.1 km
Updated
3w ago