Reset filters
Last Updated: Apr 20, 2026
Showing 1 - 2 of 2

Residential Land / Plots for sale in Akilandapuram, Pollachi

Sort by:
Relevance
MM
Make My Homes
1/32

Residential Land / Plots in Akilandapuram, Pollachi

452 sq.ft Plot
₹7.25 L
467 sq.ft Plot
₹7.5 L
468 sq.ft Plot
₹7.52 L
480 sq.ft Plot
₹7.71 L
574 sq.ft Plot
₹9.22 L
587 sq.ft Plot
₹9.43 L
600 sq.ft Plot
₹9.64 L
604 sq.ft Plot
₹9.7 L
617 sq.ft Plot
₹9.9 L
623 sq.ft Plot
₹10.01 L
943 sq.ft Plot
₹15.14 L
1180 sq.ft Plot
₹18.95 L
1200 sq.ft Plot
₹19.27 L
1244 sq.ft Plot
₹19.98 L
1268 sq.ft Plot
₹20.36 L
1320 sq.ft Plot
₹21.2 L
1355 sq.ft Plot
₹21.76 L
1356 sq.ft Plot
₹21.78 L
1387 sq.ft Plot
₹22.28 L
1400 sq.ft Plot
₹22.48 L
1402 sq.ft Plot
₹22.52 L
1412 sq.ft Plot
₹22.68 L
4056 sq.ft Plot
₹65.14 L
4082 sq.ft Plot
₹65.56 L
5822 sq.ft Plot
₹93.5 L
Avg. Price: ₹1.61k/sq.ftPossession: Jun, 2025