Saved
Last updated: Apr 6, 2026

SM Art Price & Floor Plan

By S And M Developers
Varthur, Bangalore East, Bengaluru
1.28 Cr - 1.74 Cr₹10.82 K/sq.ft
Basic Price Onwards
2, 3 BHK Apartments
Configurations
Dec, 2026
Possession Starts
₹10.82 K/sq.ft
Avg. Price
1182 - 1607 sq.ft.
Sizes

SM Art - Available Floor Plans