Reset filters
Last Updated: Apr 11, 2026
Showing 1 - 2 of 2

RERA Certified Projects in Ingle Nagar, Warje, Pune

Sort by:
Relevance
Hrishikesh Gokhale
Owner
1/11
Resale
Saikrupa Springnest
RERA
₹1.12 Cr
Avg. price: ₹13.18k/sq.ft
850 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Amenities:
Gas Pipeline
BV
Bella Ventures
1/11

2, 3 BHK Flats in Karve Nagar, Pune

2 BHK Flat
₹1.21 Cr - 1.37 Cr
3 BHK Flat
₹1.46 Cr
Avg. Price: ₹16.63 K/sq.ftPossession: Dec, 2023