Chirag Rathod
Owner
₹85.0 L
Avg. price: ₹48.57k/sq.ft
175 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Patanjali vidyalay- 0.1 kmWockhardt Hospitals, Rajkot- 0.1 kmFortune Park JPS Grand, Rajkot - Member ITCs hotel group- 0.1 km ...+ More Updated
3w ago