Rishi Raj Sharma
Owner
2.2 kms away
₹56.0 L
Avg. price: ₹5.85k/sq.ft
957 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
DSB International Public School- 0.1 kmAll India Institute of Medical Sciences, Rishikesh- 1.6 kmRajasthani Sweets Mishthan Bha...+ More