Reset filters
Last Updated: Mar 27, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Independent Villas for Sale in Nethimedu, Salem

Sort by:
Relevance
VIJAY GANESH
Owner
1/8
Resale
No Brokerage
₹97.0 L
Avg. price: ₹4.73k/sq.ft
2050 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Amenities:
ParkingGated CommunityWater Supply