Housing Partner
Owner
1.5 kms away
₹1.5 Cr
Avg. price: ₹5.77k/sq.ft
2600 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Maharana Mewar Public School- 0.1 kmJK Paras Hospitals, Udaipur- 0.1 kmNatraj Dining Hall And Restaurant- 0.1 kmNexus Cele...+ More