Arjun Phalguna
Owner
5.4 kms away
₹78.4 L
Avg. price: ₹5.34k/sq.ft
1468 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Warangal Public School- 0.4 kmCHAKRAVARTHY HOSPITALS- 0.7 kmHOTEL THOUSAND PILLARS (3 Star)- 0.1 kmMaangalya Shopp...+ More