AA
Ajoy Avikkara
Locality Champion
EARTH & ESSENCE
RERA
₹5.6 Cr
Avg. price: ₹17.1k/sq.ft
3275 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Highlights:
Good Cross ventilationOpen Space AroundClose to Kempegowda International Airport BengaluruCl...+ More