Tusar Kumar Sahoo
Owner
1.3 kms away
₹2.5 Cr
Avg. price: ₹8.47k/sq.ft
2950 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
D.A.V Public School Pokhariput- 0.1 kmManipal Hospitals, Bhubaneswar | Best Multispeciality Hospital in Bhubaneswar- 0.1 kmADDA...+ More