Ankit Kumar
Owner
1.3 km away
₹1.1 Cr
Avg. price: ₹7.01k/sq.ft
1570 sq.ft
Builtup area
1st Jan, 2030
Possession status
Nearby:
Manav Mangal Smart School- 0.1 kmFortis Hospital Mohali- 0.1 kmKarthik South Indian Restaurant- 0.1 kmBestech Squa...+ More