Reset filters
Last Updated: Apr 30, 2026
Showing 1 - 11 of 11

Residential Land / Plots for sale in Vengal, Chennai

Sort by:
Relevance
Palani
1/7
New Booking
₹24.5 L
Avg. price: ₹350.00/sq.ft
7000 sq.ft
Plot area
North east Facing
Main entrance facing
Nearby:
Vengal Bazar Bus Stop- 0.9 km
Updated
1w ago
Selvabhoomi Properties
1/10
New Booking
₹24.0 L
Avg. price: ₹342.00/sq.ft
7000 sq.ft
Plot area
North east Facing
Main entrance facing
Nearby:
Vengal Bazar Bus Stop- 0.9 km
Waseem Ahmed
Owner
1/7
Resale
₹9.0 L
Avg. price: ₹750.00/sq.ft
1200 sq.ft
Plot area
North east Facing
Main entrance facing
Amenities:
GardenGated Community
Updated
3w ago