Aditya Gupta
Owner
₹55.0 L
Avg. price: ₹12.33k/sq.ft
446 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Das Universal Academy School (CBSE)- 0.1 kmNew Tech Eye Hospital- 0.1 kmShiv Vihar Metro Station- 0.1 kmDelhi 94 Restauran...+ More Updated
2w ago