Mukesh Dwivedi
Owner
0.6 km away
₹2.9 Cr
Avg. price: ₹6.9k/sq.ft
4200 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Swami Hariharanand Public School- 0.1 kmAbhilasha Eye Hospital-Best Eye Hospital- Cataract | Retina | Lasik | Glaucoma- 0.1 ...+ More