Harmanpreet Singh
Owner
0.5 km away
₹67.2 L
Avg. price: ₹6.52k/sq.ft
1030 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Greenland Convent School Civil City- 0.1 kmDeep Hospital- 0.1 kmLudhiana Railway Station- 0.1 kmSilver Arc Mall- 0...+ More