Reset filters
Last Updated: Mar 31, 2026
Showing 1 - 1 of 1

RERA Certified Projects in Block D, Sector 108, Noida

Sort by:
Relevance
Madhur Garg
Owner
1/18
Resale
Parx Laureate
RERA
₹7.7 Cr
Avg. price: ₹15.8k/sq.ft
4874 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Delhi Public School,GBN, Sector 132, NOIDA- 0.1 kmJaypee Hospital- 2.7 kmNSEZ Metro Station- 3.9 kmTHEOS- 0.1 km