Reset filters
Last Updated: Mar 11, 2026
Showing 1 - 3 of 3

RERA Certified Projects in Veraval, Rajkot

Sort by:
Relevance
Rahul Mehta
Owner
1/2
Resale
Bhumi Karmayogi
RERA
₹32.0 L
Avg. price: ₹6.69k/sq.ft
478 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Korat School Shapar- 0.2 kmSHREE SAHJANAND HOSPITAL (VERAVAL-SHAPAR)- 0.8 kmNew Patel Vihar restaurant- 0.1 km
BD
Bhumi Developers
1/2

1, 2 BHK Flats in Veraval

1 BHK Flat
Price on Request
2 BHK Flat
Price on Request
Possession: May, 2024