Residential Plot
Last updated: Mar 30, 2026
Residential Plot
Ashok Vihar II, Ashok Vihar, North West Delhi, New Delhi
9.6 Cr
EMI starts at ₹4.77 Lacs
₹71.11 K/sq.ft
Contact Seller
No Property Images Available
Request Photos
1350 sq.ft
convert unit
Plot Area