Reset filters
Last Updated: Feb 27, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Resale properties in Limla, Surat

Sort by:
Relevance
Dipak Kansara
Owner
1/9
Resale
₹59.0 L
Avg. price: ₹3.75k/sq.ft
1575 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
AM/NS International School- 0.1 kmPrime Care Hospital- 0.1 kmHotel Hazira- 0.1 kmKalptaru Super Market- 0.1 km