Vishnu Kumar
Owner
3.19 km away
₹8.0 L
Avg. price: ₹1.45k/sq.ft
550 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Noble Public School- 0.1 kmKiran Multi Super Speciality Hospital- 0.1 kmLords Plaza Surat- 0.1 kmReliance Mall- 0....+ More