Saved
Last updated: Apr 25, 2026

Orchid 24 Price & Floor Plan

By Murli Developers
At Akshar Paradise, Chaar Rasta, Opp. Solitude 1, Beside Deeps Party Plot, Atldara, Vadodara
1.3 Cr₹5.66 K/sq.ft
Basic Price
4 BHK Villa
Configuration
Mar, 2027
Possession Starts
₹5.66 K/sq.ft
Avg. Price
2227 - 2295 sq.ft.
Sizes

Orchid 24 - Available Floor Plans