Reset filters
Last Updated: Mar 25, 2026
Showing 1 - 2 of 2

Resale properties in Dauki, Agra

Sort by:
Relevance
Naman
Owner
1/21
Resale
No Brokerage
RRR The Grand Green Valley
₹58.0 L
Avg. price: ₹2.42k/sq.ft
2394 sq.ft
Builtup area
28th Feb, 2026
Possession status
Amenities:
Parking
Shivam Shrivastava
Owner
1/25
Resale
RRR The Grand Green Valley
₹22.0 L
Avg. price: ₹1.76k/sq.ft
1250 sq.ft
Plot area
Amenities:
PoolGymGardenGated Community