SHREE GANESH LANDS
Locality Champion
Datwani Fortune Beleza
RERA
₹3.8 Cr
Avg. price: ₹17.65k/sq.ft
2153 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Highlights:
Natural LightVastu CompliantPrivate Garden/TerraceHigh Ceiling Updated
4d ago