Suresh Shanmugam
Owner
0.7 km away
₹56.0 L
Avg. price: ₹4.98k/sq.ft
1125 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Advaith International Academy - Hosur School- 0.1 kmSRI CHANDRA SEKARA HOSPITAL- 2.8 kmSri Sampoorna Bhavan- 0.1 kmS.R S...+ More