Lawrence Masih
Owner
₹13 L
Avg. price: ₹3.25k/sq.ft
400 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Delhi Public School Indore- 0.1 kmBCM Kokilaben Dhirubhai Ambani Hospital, Indore- 7.5 kmHotel Waterlily- 0.1 kmPhoenix Ci...+ More Updated
3w ago