Xtreme Properties Mumbai Leading Real Estate Company
5.0 kms away
RERA
₹33.0 L
Avg. price: ₹4.73k/sq.ft
698 sq.ft
Builtup area
22nd May, 2026
Possession status
Nearby:
Dhirubhai Ambani International School- 0.1 kmS L Raheja Hospital- 0.1 kmGurukripa- 0.1 km...+ More