S
Owner
₹71.0 L
Avg. price: ₹8.99k/sq.ft
790 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Kendriya Vidyalaya Sector24 Noida- 0.1 kmDharamshila Narayana Superspeciality Hospital, Delhi- 0.1 kmSector 61 Noida Me...+ More Updated
3w ago