MR REALTORS
Verified
Uppal Southend
₹3.1 Cr
Avg. price: ₹13.72k/sq.ft
2260 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Highlights:
Vastu CompliantClose to St. Xavier's High School- Best CBSE School in GurgaonLiftPower Bac...+ More Updated
2w ago