NPV INFRASTRUCTURE PVT LTD
Locality Champion
₹87.0 L
Avg. price: ₹8.88k/sq.ft
980 sq.ft
Builtup area
23rd Oct, 2026
Possession status
Highlights:
Close to Metro StationClose to Karanai Bus StopClose to THE MARINA MALLGated Community...+ More Updated
1w ago