Suhas
Owner
2.6 kms away
₹4.0 Cr
Avg. price: ₹12.27k/sq.ft
3261 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Mushtifund High School- 0.1 kmManipal Hospitals Goa- 0.1 kmNiyaaz Restaurant (Bambolim Branch)- 0.1 kmV2 Shopping Mall- 0....+ More