Om
Owner
₹15.0 L
Avg. price: ₹4.62k/sq.ft
325 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
GD Goenka School- 0.1 kmMedanta Super Speciality Hospital, Lucknow- 0.1 kmSachivalaya Metro Station- 14 kmPunjab Grill Lul...+ More Updated
3w ago