Reset filters
Last Updated: Apr 7, 2026
Showing 1 - 2 of 2

Ready to Move-In Projects in Ayyankottai, Madurai

Sort by:
Relevance
DD
DESAM DEVELOPERS
1/23

Residential Land / Plots in Ayyankottai

435 sq.ft Plot
₹6 L
630 sq.ft Plot
₹8.69 L
800 sq.ft Plot
₹11.04 L
900 sq.ft Plot
₹12.42 L
1000 sq.ft Plot
₹13.8 L
1200 sq.ft Plot
₹16.56 L
1800 sq.ft Plot
₹24.84 L
2400 sq.ft Plot
₹33.12 L
Avg. Price: ₹1.38k/sq.ftPossession: Nov, 2025
DD
DESAM DEVELOPERS
1/10

Residential Land / Plots in Ayyankottai

600 sq.ft Plot
₹6.89 L
800 sq.ft Plot
₹9.18 L
900 sq.ft Plot
₹10.33 L
1000 sq.ft Plot
₹11.48 L
1200 sq.ft Plot
₹13.78 L
1800 sq.ft Plot
₹20.66 L
2400 sq.ft Plot
₹27.55 L
Avg. Price: ₹1.15k/sq.ftPossession: Nov, 2025