Malcolm Pereira
Owner
4.8 kms away
₹65.0 L
Avg. price: ₹4.92k/sq.ft
1320 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Ram Ratna Vidya Mandir- 0.1 kmPossa Hospital- 0.1 kmMandapeshwar IC Colony Metro Station- 0.1 kmSilverador Resort Club- 0....+ More