Abhijeet Acharekar
Locality Champion
KRV Ratnadeep Heights
RERA
₹1.25 Cr
Avg. price: ₹26.32k/sq.ft
475 sq.ft
Builtup area
1st Dec, 2026
Possession status
Highlights:
Good Cross ventilationNatural LightClose to TempleClose to Railway Station Updated
1w ago