0 -
75L
0
75L+
Reset filters
Last Updated: Apr 29, 2026
Showing 1 - 14 of 14

Flats for Sale in Ramkrishan Nagar, Patna under 75 Lakhs

Sort by:
Relevance
M
Madan
1/19
New Booking
Winsome Rajeshwar Enclave
RERA
₹74.21 L
Avg. price: ₹4.83k/sq.ft
1538 sq.ft
Builtup area
27th Feb, 2026
Possession status
Amenities:
GymLiftParkingPower Backup
Updated
2w ago
M
Madan
1/19
New Booking
Winsome Rajeshwar Enclave
RERA
₹66.69 L
Avg. price: ₹6.95k/sq.ft
959 sq.ft
Builtup area
27th Feb, 2026
Possession status
Amenities:
ParkingGas Pipeline
Updated
2w ago
M
Madan
1/19
New Booking
Winsome Rajeshwar Enclave
RERA
₹72.82 L
Avg. price: ₹4.83k/sq.ft
1507 sq.ft
Builtup area
27th Feb, 2026
Possession status
Amenities:
GymLiftParkingPower Backup
Updated
2w ago
M
Madan
1/19
New Booking
Winsome Rajeshwar Enclave
RERA
₹67.91 L
Avg. price: ₹4.86k/sq.ft
1398 sq.ft
Builtup area
29th Apr, 2026
Possession status
Amenities:
GymLiftParkingPower Backup
Updated
2w ago
M
Madan
1/19
New Booking
Winsome Rajeshwar Enclave
RERA
₹73.4 L
Avg. price: ₹4.83k/sq.ft
1520 sq.ft
Builtup area
27th Feb, 2026
Possession status
Amenities:
GymLiftParkingPower Backup
Updated
2w ago
M
Madan
1/19
New Booking
Winsome Rajeshwar Enclave
RERA
₹66.69 L
Avg. price: ₹4.86k/sq.ft
1371 sq.ft
Builtup area
27th Feb, 2026
Possession status
Amenities:
GymLiftParkingPower Backup
Updated
2w ago
M
Madan
1/19
New Booking
Winsome Rajeshwar Enclave
RERA
₹71.29 L
Avg. price: ₹4.84k/sq.ft
1473 sq.ft
Builtup area
27th Feb, 2026
Possession status
Amenities:
GymLiftParkingPower Backup
Updated
2w ago
M
Madan
1/19
New Booking
Winsome Rajeshwar Enclave
RERA
₹66.97 L
Avg. price: ₹4.86k/sq.ft
1377 sq.ft
Builtup area
8th Feb, 2026
Possession status
Amenities:
GymLiftParkingPower Backup
BITU KUMAR DUBAY
Owner
1/4
Resale
No Brokerage
₹73.0 L
Avg. price: ₹5.41k/sq.ft
1350 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Dr. D Y Patil Pushapalata Patil International School- 1 kmBig Apollo Spectra Hospitals- 0.1 kmMcDonald's- 0.1 kmCentro Mal...+ More
MC
Mateshwari Constructions Pvt Ltd

3 BHK Flat in Ramkrishan Nagar

3 BHK Flat
₹37.5 L - 44.25 L
Avg. Price: ₹3 K/sq.ftPossession: Apr, 2015