Lodha Group1/9Lodha Regency 1, 2 BHK Flats in Dombivli East 1 BHK Flat₹38.96 L2 BHK Flat₹71.84 LAvg. Price: ₹6.09 K/sq.ftPossession: Dec, 2000Contact
RUDRA REALTY1/91.8 kms awayZero BrokerageForesta & Fiora RERA1, 2, 3 BHK Flats in Dombivli East 1 BHK Flat₹57.92 L2 BHK Flat₹84.54 L3 BHK Flat₹99.78 LAvg. Price: ₹13.1 K/sq.ftSizes: 444 - 759 sq.ft.Ready to MovePossession: Aug, 2023Contact
Regency Group1/334.2 kms awayRegency Anantam Phase II RERA1, 2 BHK Flats in Dombivli East 1 BHK Flat₹43.29 L - 54.32 L2 BHK Flat₹61.84 L - 80.19 LAvg. Price: ₹10.31 K/sq.ftSizes: 420 - 778 sq.ft.Ready to MovePossession: Aug, 2022Contact
PPermanand 1/122.6 kms awayZero BrokerageLodha Palava Olivia C RERA2, 3, 5 BHK Flats in Dombivli East 2 BHK Flat₹78.16 L3 BHK Flat₹86.85 L - 90.82 L5 BHK Flat₹1.42 CrAvg. Price: ₹10.72 K - 11.8 K/sq.ftSizes: 729 - 1321 sq.ft.Ready to MovePossession: Aug, 2023Contact
RUDRA REALTY + 1 more1/413.0 kms awayZero BrokerageRunwal Gardens Phase I RERA1, 1.5, 2, 3 BHK Flats in Dombivli East 1 BHK Flat₹37.51 L - 52.88 L1.5 BHK Flat₹53.36 L2 BHK Flat₹65.37 L - 67.05 L3 BHK Flat₹86.56 L - 98.96 LAvg. Price: ₹10.78 K/sq.ftSizes: 348 - 918 sq.ft.Ready to MovePossession: Jun, 2025Contact
Smile Homes LLP1/203.8 kms awayZero BrokerageAmar Galaxy Phase I RERA1, 2 BHK Flats in Dombivli West 1 BHK Flat₹50.9 L - 77.49 L2 BHK Flat₹60.07 L - 98.98 LAvg. Price: ₹11.31 K/sq.ftSizes: 450 - 875 sq.ft.Ready to MovePossession: Feb, 2024Contact
PPermanand 1/144.3 kms awayZero BrokerageLodha Palava Milano A B C H I J RERA1, 2, 3 BHK Flats in Dombivli East 1 BHK Flat₹45.09 L - 57.4 L2 BHK Flat₹59.55 L - 72.66 L3 BHK Flat₹72.54 L - 72.66 LAvg. Price: ₹11.3 K/sq.ftSizes: 399 - 643 sq.ft.Ready to MovePossession: Oct, 2023Contact
Lodha Group1/61.4 kms awayLodha Palava Savana And Siena RERA1, 1.5, 2 BHK Flats in Usarghar 1 BHK FlatPrice on Request1.5 BHK FlatPrice on Request2 BHK FlatPrice on RequestAvg. Price: ₹7.73k/sq.ftSizes: 449 - 631 sq.ft.Ready to MovePossession: Feb, 2021Contact
Aarambha Vision Homes1/21.4 kms awayAarambha Heights RERA1, 2 BHK Flats in Dombivli East 1 BHK Flat₹44.72 L - 51.3 L2 BHK Flat₹63.3 LAvg. Price: ₹15 K/sq.ftSizes: 298 - 422 sq.ft.Ready to MovePossession: Oct, 2021Contact
Lodha Group1/451.4 kms awayLodha Casa Selva A to C RERA1, 2, 3 BHK Flats in Dombivli East 1 BHK Flat₹62.67 L - 67.61 L2 BHK Flat₹76.22 L - 92.59 L3 BHK Flat₹1.07 CrAvg. Price: ₹14.11 K/sq.ftSizes: 444 - 759 sq.ft.Ready to MovePossession: Mar, 2025Contact
Navkar And Associates1/351.8 kms awayShubham Galaxy B Wing RERA1, 2 BHK Flats in Dombivli East 1 BHK Flat₹42.64 L - 53.58 L2 BHK Flat₹63.53 L - 74.51 LAvg. Price: ₹10.85 K/sq.ftSizes: 393 - 687 sq.ft.Ready to MovePossession: Apr, 2023Contact
Lodha Group1/91.8 kms awayLodha Palava Marvella B C D E F G RERA1, 2, 3 BHK Flats in Dombivli East 1 BHK Flat₹42.5 L - 57.66 L2 BHK Flat₹55.7 L - 62.68 L3 BHK Flat₹65 L - 65.1 LAvg. Price: ₹10.12 K - ₹10.68 K/sq.ftSizes: 398 - 643 sq.ft.Ready to MovePossession: Jun, 2023Contact
Pacific Impressions1/102.0 kms awayPacific Aura RERA2 BHK Flat in Dombivli East 2 BHK Flat₹70.56 L - 70.81 LAvg. Price: ₹12.6 K/sq.ftSizes: 560 - 562 sq.ft.Ready to MovePossession: Mar, 2023Contact
ANANTNATH DEVELOPERS1/142.2 kms awayAND ROSE RERA1, 2 BHK Flats in Agasan Village 1 BHK Flat₹40 L - 45 L2 BHK Flat₹55 L - 65 LAvg. Price: ₹11.87 K - 13.13 K/sq.ftSizes: 337 - 495 sq.ft.Ready to MovePossession: Jun, 2024Contact
AAAshwamegh Assoicates1/22.2 kms awayAshwamegh Siddheshwar RERA1 BHK Flat in Dombivli East 1 BHK Flat₹30.07 LAvg. Price: ₹10.13k/sq.ftSizes: 297 sq.ft.Ready to MovePossession: Dec, 2022Contact
Lodha Group1/172.5 kms awayLodha Palava Serenity D RERA3, 4 BHK Flats in Palava Phase 1 Nilje Gaon 3 BHK Flat₹1.35 Cr - 1.52 Cr4 BHK Flat₹1.6 CrAvg. Price: ₹12.83 K/sq.ftSizes: 1052 - 1244 sq.ft.Ready to MovePossession: Apr, 2024Contact
Shantinath Enterprises 1/32.6 kms awayShantinath Bhagwati Vila Wing B RERA1 RK, 1 BHK Flats in Dombivli East 1 RK Flat₹24.21 L1 BHK Flat₹29.11 L - 37.34 LAvg. Price: ₹9.71 K/sq.ftSizes: 247 - 388 sq.ft.Ready to MovePossession: Jun, 2022Contact
DDDreamz Developers1/92.6 kms awayDreamz The Classique RERA1, 2 BHK Flats in Dombivli East 1 BHK Flat₹55.77 L - 67.32 L2 BHK Flat₹96.05 LAvg. Price: ₹10.05 K/sq.ftSizes: 555 - 955 sq.ft.Ready to MovePossession: Dec, 2023Contact
Amber Corporation1/142.9 kms awayAmber Tara RERA1 RK, 1 BHK Flats in Dombivli West 1 RK Flat₹27.32 L - 29.59 L1 BHK Flat₹41.9 L - 44.5 LAvg. Price: ₹8.9 K - ₹10.8 K/sq.ftSizes: 253 - 500 sq.ft.Ready to MovePossession: Jun, 2025Contact
Globe Realtors1/163.0 kms awayGlobe Paradise Phase 1 RERA2 BHK Flat in Dombivli East 2 BHK Flat₹1.15 CrAvg. Price: ₹11.08k/sq.ftSizes: 650 sq.ft.Ready to MovePossession: Dec, 2022Contact
Pacific Impressions1/93.0 kms awayPacific Laurel RERA1, 2 BHK Flats in Dombivli East 1 BHK Flat₹43.98 L - 44.59 L2 BHK Flat₹72.54 L - 72.78 LAvg. Price: ₹12.15 K/sq.ftSizes: 362 - 599 sq.ft.Ready to MovePossession: Dec, 2022Contact