Sachinsethi.chandigarh
4.9 kms away
RERA
₹2.1 Cr
Avg. price: ₹8.73k/sq.ft
2405 sq.ft
Builtup area
31st Dec, 2027
Possession status
Nearby:
Bhavan Vidyalaya New Chandigarh- 0.1 kmHomi Bhabha Cancer Hospital and Research Centre (Tata Memorial ...+ More