Reset filters
Last Updated: Apr 20, 2026
Showing 1 - 2 of 2

Under Construction Apartments/Flats in Sector 70A, Gurgaon

Sort by:
Relevance
C
Citiprop
Locality Champion
1/6
New Booking
₹2.92 Cr
Avg. price: ₹14.99k/sq.ft
1948 sq.ft
Builtup area
1st Jun, 2032
Possession status
Amenities:
PoolGymLiftParking
Ajeet Yadav
Owner
1/19
Resale
Capital Residency 360
₹1.96 Cr
Avg. price: ₹14.0k/sq.ft
1400 sq.ft
Builtup area
27th Dec, 2026
Possession status
Amenities:
PoolGymLiftPower Backup
Updated
3w ago