Reset filters
Last Updated: Apr 10, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Independent Villas for Sale in Appavu Nagar, Hosur

Sort by:
Relevance
CV Rao
Owner
1/33
Resale
₹1.25 Cr
Avg. price: ₹5.84k/sq.ft
2142 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Sishya School- 0.1 kmKauvery Hospital - Hosur- 0.1 kmAdyar Ananda Bhavan - A2B- 0.1 kmGPS Complex- 0.1 km