Amir Farooqui
Owner
₹46.0 L
Avg. price: ₹4.38k/sq.ft
1050 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Kendriya Vidyalaya Aliganj- 0.1 kmPrecision Urology Hospital- 0.1 kmMunshipulia Metro Station- 6 kmVijay Paradise- 0.1 km...+ More Updated
1d ago