Jacqueline Gomes
Owner
₹70.0 L
Avg. price: ₹6.63k/sq.ft
1056 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Vishwanath Academy- 0.1 kmApollomedics Super Speciality Hospitals- 0.1 kmCCS Airport Metro Station- 6.6 kmSHRI GANPATI SWE...+ More