Prop Marketing
Locality Champion
Kolte Patil La Vita
RERA
₹2.77 Cr
Avg. price: ₹23.55k/sq.ft
1176 sq.ft
Builtup area
31st Dec, 2027
Possession status
Highlights:
Close to Inorbit Mall VashiClose to Railway StationClose to Vashi Bus StopClose to MGM Hospi...+ More