Sponsored
₹91.36 L - 1.25 Cr
Ishtika Anahata
By Ishtika Homes
Whitefield, Bengaluru
Configurations
2, 2.5, 3 BHK Apartments
Possession Starts
Mar, 2028
Avg. Price
₹7.85 K/sq.ft
Contact
Home
Bengaluru
Whitefield
Uniidus Breeze
Floor Plan
Last updated: Apr 6, 2026
Uniidus Breeze Price & Floor Plan
By
Uniidus Projects
Whitefield, Bengaluru
57.44 L - 1.23 Cr
₹9.46 K/sq.ft
EMI starts at ₹30.42 K
Basic Price
View Details
1, 2, 2.5, 3 BHK Apartments
Configurations
Dec, 2019
Possession Starts
₹9.46 K/sq.ft
Avg. Price
607 - 1305 sq.ft.