Bestdealsrealty2501
Ganraj Sukhada
RERA
₹26.0 L
Avg. price: ₹4.68k/sq.ft
556 sq.ft
Builtup area
31st Dec, 2027
Possession status
Highlights:
Good Cross ventilationClose to TempleChildren Play AreaGated Community Updated
2w ago

1, 2 BHK Apartments
1