Sandeep Rathore
Owner
₹52 L
Avg. price: ₹6.93k/sq.ft
750 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
St. Paul Higher Secondary School- 0.1 kmShalby Multi-Specialty Hospital, Indore- 0.1 kmNafees Restaurant- 0.1 kmTr...+ More Updated
3w ago