Sunny Rai
Owner
2.0 kms away
₹35.0 L
Avg. price: ₹10.61k/sq.ft
330 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Phoenix United Mall- 0.1 kmApollomedics Super Speciality Hospitals- 0.1 kmKrishna Nagar Metro Station- 0.1 kmThe P...+ More